تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام

اگر حتی برای مدتی کوتاهی از اینستاگرام استفاده کنید ، احتمالاً متوجه تبلیغات مشاغلی که در فید شما ظاهر می شوند شده اید و شاید به این فکر افتاده اید که استفاده از تبلیغات اینستاگرام قدم بعدی برای پیشرفت تجارت شماست.

اینستاگرام می تواند یک بستر تبلیغاتی عالی باشد و به شما این امکان را می دهد که نه تنها برند خود را از طریق محتوای ارگانیک بصری رشد دهید بلکه تبلیغاتی را اجرا کنید که می تواند تعداد بازدیدهای پست های شما را افزایش دهد. تبلیغ های اینستاگرام به هدایت ترافیک به وب سایت و افزایش آگاهی از برند و در نتیجه به کسب درآمد بیشتر شما کمک می کند.

با این حال ، اکثر اوقات تبلیغات اینستاگرام با فیس بوک مقایسه می شود. تبلیغات اینستاگرام نسبت به فیس بوک تاثیرگذاری کمتری دارد و طبق تحقیقات لینک های تبلیغاتی فیس بوک موفق تر از ظاهر شده اند اما قطعا تبلیغ های اینستاگرام در بین کاربران ایرانی نتایج کاملا متفاوتی دارد چرا که امروزه تعداد بسیار زیادی از افراد جامعه از این شبکه اجتماعی محبوب استفاده می کنند که در نتیجه باعث افزایش احتمال موفقیت شما در این شبکه اجتماعی می شود. کاربران اینستاگرام نسبت به فیس بوک محدودتر می باشد اما قطعا این بدان معنی نیست که تبلیغ های اینستاگرام کارایی کمی دارد.

بررسی جوانب مختلف تبلیغات اینستاگرام قبل از تبلیغ کسب و کار شما مهم می باشد.

مزایای تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام گلدفالوور می تواند ترافیک بسیار زیادی را به وب سایت شما هدایت می کند. بر خلاف پست های معمولی و ارگانیک اینستاگرام ، تبلیغات اینستاگرام به کسب و کار شما اجازه می دهد تا لینک های قابل کلیک را به عنوان بخشی از پست های تبلیغاتی درج کند. به این دلیل تبلیغات اینستاگرام به یکی از بهترین استراتژی های تبلیغاتی تبدیل شده است . امکان قرار دادن اطلاعات تماس بوسیله لینک در یک پست تبلیغاتی برای مشاغل شما بسیار مفید می باشد. پست های معمولی اینستاگرام این توانایی را ندارند.

تبلیغات اینستاگرام باعث بیشتر دیده شدن برند شما می شود

یکی از بزرگترین چالش های بازاریابی اینستاگرام تعداد زیاد پست های منتشر شده در آن می باشد که هر روزه هم به تعداد آن افزوده می شود. تبلیغات اینستاگرام بهترین راه برای دیده شدن در بین این تعداد از پست می باشد. البته به این نکته توجه داشته باشید که پست های شما باید قانع کننده و همچنین جذاب باشند تا باعث شود افراد شما را فالوو کنند و با پست های شما تعامل کنند. فقط به این دلیل که هزینه ایی برای تبلیغات اینستاگرام می پردازید نمی توانید انتظار داشته باشید که افراد مختلف اکانت شما را فالوو و یا پست های شما را لایک کنند. ایجاد یک فید جالب و سرگرم کننده در اینستاگرام برای ایجاد مخاطبان و به دست آوردن تعامل مورد نظر شما ، خلاقیت و تعهد زیادی می طلبد. تبلیغات اینستاگرام به شما کمک می کند تا با اطمینان دیده شوید.

فروش بیشتر

با استفاده از ویژگی های جدید معرفی شده اینستاگرام می توانید محصولات خود را درون اینستاگرام به فروش برسانید بدون اینکه کاربران و مشتری های شما از این شبکه اجتماعی خارج شوند. تبلیغ های اینستاگرام با ترکیبی از عکس و ویدیو محصولات شما را به کاربران و مشتری های شما به طرز خلاقانه ایی نمایش می دهد که به طور قطع آن ها را وسوسه به خرید محصولات می کند. شرکت ها و برند های مختلف با استفاده از این تبلیغات می توانند علاوه بر بیشتر دیده شدن محصولات خود را نیز بسیار بیشتر از گذشته به فروش برسانند و حتی می توانند فالوورها و لایک های بیشتری را هم دریافت کنند.

افزایش محبوبیت کسب و کار و برند شما

هنگامی که یک پست اینستاگرامی را به عنوان یک تبلیغ منتشر می کنید ، این پست در خبرنامه مخاطبان مورد نظر شما ظاهر می شود بدون اینکه مشکلی ایجاد شود. اگر با استفاده از استوری اینستاگرام تبلیغ می کنید ، وقتی کاربر در حال تماشای استوری های فالوورهای خود می باشد، به طور خودکار در بین استوری ها تبلیغات شما را می بیند. این تبلیغات می تواند باعث افزایش آگاهی از برند و در نتیجه محبوبیت کسب و کار شما شود.

کسب و کار شما می تواند بودجه ، مخاطبان و مدت زمان خاص تبلیغات خود را تعیین کند. هنگامی که مخاطبان هدف خود را مشخص می کنید می توانید از معیارهای مختلفی را در تبلیغات خود دخیل کنید از جمله سن ، جنس ، مکان و علایق. این موضوع به شما امکان می دهد تا تبلیغات خود را به مخاطب هدف نشان دهید و تعداد مشتری های خود را افزایش دهید.

گزینه های مختلف برای تبلیغاتی هدفمند

یکی دیگر از مزیت های تبلیغ های اینستاگرام استفاده از پنل مدیریتی فیس بوک می باشد که به شما امکان می دهد تا از طریق پنل مدیریتی فیس بوک تبلیغ های اینستاگرامی خود را مدیریت کنید. تبلیغات فیس بوک پیچیده ترین پلت فرم تبلیغاتی شبکه های اجتماعی موجود است و تبلیغ های اینستاگرام با استفاده از فیس بوک قوی تر از گذشته می شود. اینستاگرام امکان تبلیغات را بر اساس اهدافی مانند پرداخت به ازای کلیک ، بازدید از پروفایل اینستاگرام کسب و کار شما و افزایش بازدید ارائه می دهد.

تبلیغات اینستاگرام همچنین گزینه های مختلفی را برای تبلیغات ارائه می دهد. مشاغل قادر به تبلیغ ویدیو ، عکس های فردی یا تبلیغات چند عکسی هستند. تبلیغات در استوری های اینستاگرام نیز گزینه ای مناسب برای رونق کسب و کار شما تلقی می شود. اینستاگرام به طور مداوم ویژگی های جدیدی را به این شبکه تبلیغاتی اضافه می کند که می تواند تبلیغات هدفمند و هوشمندانه تری را به کاربران و مشتری های شما ارائه کند.

تبلیغ های اینستاگرام در صورتی که به درستی و هدفمند انجام شود می تواند ورق را برای شما به طرز باورنکردنی برگرداند. متاسفانه یا خوشبختانه امروزه شرکت های بسیاری در زمینه تبلیغات اینستاگرام فعالیت می کنند که تنها تعداد کمی از آن ها می توانند خدمات حرفه ایی و با کیفیتی را به شما ارائه کنند. کادر حرفه ایی سوشال پرو می تواند تبلیغات اینستاگرامی هدفمند و بی نظیری را به شما ارائه کند تا از فروش و کسب درآمد خود لذت ببرید.

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.